Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy, by przedstawić Ci ofertę

Poznaj zalety Kredytu EasyDrive

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach, spłata jednorazowa

To może Cię zainteresować

 • Co to jest Kredyt EasyDrive?

  Rozwiń

  Kredyt Easy Drive to nowoczesny program finansowania aut, który został stworzony dla Klientów, dla których bardzo ważne jest, aby rata miesięczna była jak najniższa.

  W Kredycie Easy Drive Klienci spłacają tylko utratę wartości samochodu – i w ten sposób płacą niższe raty niż w klasycznym kredycie. To oferta głównie dla tych, którzy lubią zmieniać samochody. Przy umowie oprócz raty ustalana jest także cena odkupu auta.

 • Jaka jest różnica między Kredytem EasyDrive a klasycznym kredytem?

  Rozwiń

  W Kredycie Easy Drive określa się przewidywaną utratę wartości samochodu i tylko tę wartość Klient spłaca w ratach przez ustalony okres użytkowania auta. W kredycie klasycznym Klient spłaca w ratach całą wartość samochodu przez co raty są wyższe.

  Po zakończeniu Umowy Kredytu Easy Drive Klient może oddać samochód do Dealera lub go wykupić po cenie ustalonej na samym początku w trakcie podpisania umowy. Decyzję o tym czy chce wykupić auto czy oddać je do Dealera Klient podejmuje dopiero pod koniec okresu użytkowania samochodu – jest to więc bardzo elastyczna opcja!

 • Od czego zależy wysokość miesięcznej raty w Kredycie EasyDrive?

  Rozwiń

  Wysokość miesięcznej raty w Kredycie EasyDrive jest ustalana na podstawie okresu użytkowania i deklarowanej przez Klienta liczby kilometrów przejechanych okresie umowy, a także od wysokości opłaty wstępnej.

 • Ile wynosi wkład własny przy Kredycie EasyDrive?

  Rozwiń

  Wkład własny przy kredycie EasyDrive wynosi od 0 do 30%.

 • Ile wynosi okres użytkowania auta w Kredycie EasyDrive?

  Rozwiń

  Okres użytkowania wynosi 2, 3 lub 4 lata. Wybierasz 24, 36 lub 48 rat.

 • Jakie są limity liczby kilometrów w Kredycie EasyDrive?

  Rozwiń

  Przy ustalaniu raty Kredytu EasyDrive deklarujesz limit kilometrów, który planujesz pokonać w ciągu roku: 20, 30 lub 40 tys. km ale tak naprawdę istotny jest całkowity przebieg jaki planujesz w ciągu czasu trwania umowy kredytowej. Przykładowo, jeżeli zdecydujesz się na średni przebieg 20.000km rocznie przez 3 lata to Twój łączny limit kilometrów wynosi 60.000 km, niezależnie od tego jak zostanie on rozłożony w okresie tych 3 lat pomiędzy pierwszy, drugi i trzeci rok użytkowania auta.

 • Jakie są korzyści Kredytu EasyDrive?

  Rozwiń

  Kredyt EasyDrive to kredyt z najniższą ratą, niższą niż w tradycyjnych kredytach. Ponadto nie musisz mieć pieniędzy na wkład własny. Przy zakończeniu umowy łatwo oddajesz auto i zamieniasz na nowe, w ramach nowej umowy kredytowej. Możesz też zatrzymać je wykupując na własność.

 • Jak wygląda możliwość wykupienia samochodu w przypadku wybrania opcji zatrzymania auta po zakończenia umowy Kredytu EasyDrive?

  Rozwiń

  Jeśli zdecydujesz się na wykup samochodu, musisz spłacić pozostałą część wartości samochodu, którą znasz już w momencie podpisania umowy kredytowej. Spłata jest jednorazowa lub – jeśli nie dysponujesz większą kwotą – możesz rozłożyć ją na raty.

 • Jak wygląda proces zwrotu samochodu na koniec umowy Kredytu EasyDrive?

  Rozwiń

  Gdy zdecydujesz się na zwrot samochodu, oczekuj informacji listownych dotyczących zwrotu miesiąc przed końcem umowy. Zapoznaj się z nimi, a potem oddaj samochód do salonu Volkswagena.

 • Jak długo muszę czekać na decyzję kredytową?

  Rozwiń

  Na decyzję kredytową czekasz zaledwie 60 minut.

 • Co się stanie, jeżeli przekroczę limit kilometrów?

  Rozwiń

  Nie ma to znaczenia i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Ważne, żeby nie przekroczyć limitu w ciągu całego czasu, na jaki zawarta została umowa kredytu.

 • Jakie dokumenty są niezbędne do złożenia wniosku o kredyt?

  Rozwiń

  Wejdź w link i sprawdź, jakie dokumenty będą potrzebne do złożenia wniosku o kredyt: ?????

 • Gdzie mogę złożyć wniosek o kredyt?

  Rozwiń

  Wniosek bez problemu złożysz w każdym salonie Volkswagena.

 • Czy mogę zmienić termin płatności rat?

  Rozwiń

  Istnieje możliwość zmiany terminu spłaty rat. Skontaktuj się w tym celu z doradcą na infolinii. Możesz także złożyć wniosek pisemnie.

 • Kto otrzyma mandat za przekroczenie prędkości lub inne wykroczenia?

  Rozwiń

  Mandat otrzyma użytkownik samochodu, gdyż Volkswagen Leasing jest zobowiązany do podania danych użytkownika auta, na które jest podpisana umowa leasingu i którego dotyczy np. przekroczenie prędkości.

 • Czy mogę wcześniej zakończyć umowę kredytową?

  Rozwiń

  Możesz wcześniej zakończyć umowę. W tej sprawie należy skontaktować się z infolinią Volkswagena lub zawnioskować o to pisemnie.

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią pomożemy w dopasowaniu oferty specjalnie dla Ciebie.

Zamów kontakt